ABIS-Tec - o-spolocnosti


Kdo jsme?

Firma ABIS-Tec je ryze českou, dynamicky rozvíjející se společností, zabývající se komplexními službami v oblasti internetových aplikací a informačních systémů. Samozřejmostí řešení jsou databáze, budování mostů mezi firemními aplikacemi a internetovými aplikacemi, zajištující podporu obchodu, marketingu a firemních procesů. Naším cílem je nabízet komplexní řešení, proto využíváme služeb odborníků z oblasti grafického designu, databázových systémů, reklamy a marketingu. To vše za využití nejmodernějších technologií.

Naším cílem není pouze dodávat perfektní řešení, porozumění klientovým potřebám a neustálé zdokonalování, ale chceme nabízet i nadstandardní služby podpory a servisu. V co nejkratším termínu řešit jakékoli podněty ze strany zákazníka a k běžným službám nabídnout vždy něco navíc.

Mezi naše služby patří:

ospolecnosti.gif, 4 kB

Redakční systémy

Redakční (publikační) systémy Vám umožní rychlou a snadnou administraci Vašich webových stránek bez znalosti programování. Rychlé, přehledné, intuitivní..

page1.gif, 5 kB

Design a webové prezentace

Kvalitní webová prezentace je velice účinná a hlavně levná forma propagace Vaší firmy. Nemáte ještě vlastní web nebo potřebujete face-lift Vašich stávajících stránek? Navrhneme Vám design stránek, vytvoříme prezentaci od základní, po celopodnikový web s intranetem.

algo.gif, 7 kB

Internetové aplikace šité na míru

Potřebujete aplikaci šitou na míru? Potřebujete snadno ovladatelný ceník Vašich produktů na internetu z Vaší firemní databáze? Rádi Vám nabídneme sofistikované a technologicky vyspělé řešení.

goofer.gif, 4 kB

CRM GooFer

Inteligentní CRM systém GooFer je určen pro správu podnikatelských aktivit malých a středních firem. S tímto systémem získá Vaše firma neustálý přehled o Vašich zákaznících, jejich důležitosti, o Vašich zakázkách a firemních procesech. Umožní Vám delegování a správu úkolů, tvorbu přehledných statistik a výstupů. To vše v neuvěřitelně příjemném a nadčasově graficky zpracovaném prostředí.

víco o našich službách