ABIS-Tec - produkty


Produkty volně ke stažení

Připravili jsme pro Vás některé produkty volně ke stažení. Doufáme, že jejich používání usnadní Vaši každodenní práci.


GOOFER ToDo v2.0

goofer.gif, 1 kB Očekávaná nová verze 2.0 poznámkovací aplikace obsahuje mnoho nových funkcí, jako možnost přidat k poznámce hlasový záznam, připojit soubory s možností spuštění, grafické formátování obsahu poznámky s vložením obrázku. Další novinkou je i automatické rozpoznání web odkazu či email adresy s přímým přístupem na web či email a mnoho dalších změn a vylepšení, jenž mají za cíl ulehčit Vaší každodenní práci.
...
velikost: 5,41MB stažení

Opravný patch pro GOOFER ToDo v2.0

Tento opravý pach je nutné nainstalovat jen v případě chybného chování GOOFERu ToDo v2.0. Obsahuje knihovny podporující nové funkce.
velikost: 0,7MB stažení


GOOFER ToDo v1.1

Je jednoduchá aplikace pro přilepování upomínkových lístečků na pracovní plochu. Vlastnosti lístečků jsou plně nastavitelné včetně výběru barev či průhlednosti.
...

velikost: 3,99MB staženíNapsali o nás
Na webu www.pctuning.cz Vyšel článek testující a hodotící softwareové plánovače a kalendáře. Zájem o tento druh programů nás zvláště potěšil, poněvadž pripravujeme novou verzi postavenou na technologii .NET.FOTOgalerie

Chcete si na web umístit svoje fotografie a nechcete platit za placené galerie. Stáhněte si jednoduchou FOTO galerii, která Vám umožní vkládat a mazat fotky nebo vytvářet tematické skupiny.

velikost: 0,25MB stažení

Opravný script pro mazání jednotlivých fotek

Tímto opravným souborem pouze přehrejte stávající soubory na vašem FTP. Díky přidanému scriptu získáte možnost mazání jednotlivých fotek.
velikost: 0,3MB stažení

FOTOgalerie II

Vaše ohlasy, za které děkujeme na FOTOgalerii I daly podnět k vytvoření FOTOgalerie II s naprosto jinou myšlenkou zpracování. V teto verzi jsme si dali za úkol vytvořit scripty, které naprosto zjednoduší celé užívání. Nemusíte ovládat práci s MySql databází. Vše je založeno na jednoduchosti. Stačí vám jen nakopírovat soubory na FTP a o vše ostatní se postará galerie.

Součástí nové galerie jsou přidány některé funkce, které zpříjemní užívání jako např. sliteshow, jednoduché přeskakování obrázků a další.

velikost: 0,75MB stažení