ABIS-Tec - sluzby


Co děláme?

Vytváříme webové prezentace i složité aplikace, které jsou koncipovány dle Vašich potřeb a požadavků. Náš informační systém Vám umožní přesnou kontrolu firmy, úkolů, kontaktů, toků peněz a dalších modulů šitých přesně na míru. Díky propojení mezi těmito produkty získají např. Vaši obchodníci možnost pomocí webovému rozhraní nahlížet do databází produktů ve skladu nebo získávání informaci, které jsou 100% aktuální.

ospolecnosti.gif, 4 kB

Redakční systémy

Umožňuje rychlou a snadnou administraci Vašich webových stránek bez znalosti programování. Díky tomuto systému získáte plnou kontrolu nad stránkami a jejím obsahem, protože si sami můžete zveřejňovat novinky týkající se Vaší společnosti nebo si měnit obsah stránek tak, aby byl stále aktuální. Aktualizováním obsahu se zvýší zajímavost stránek pro návštěvníky, kteří se na Vašich stránkách dozví vždy aktuální informace. To Vám zajistí pravidelnou návštěvnost stránek a jejich oblíbenost u návštěvníků. Další možností jak zviditelnit a zvýšit pravděpodobnost nalezení Vašich stránek na internetu je registrace v katalozích a vyhledávačích.

Tento systém naprosto odbourává závislost na výrobci stránek. Nemusíte zasílat nové podklady pro zpracování a umístění na web. Vše zvládnete odkudkoliv přes webové rozhraní systému. Redakční systém využívá WYSIWYG editor,

wysiwyg.jpg, 38 kB

který je velmi podobný jak vzhledově, tak ovládaním Microsoft Wordu.

Pokud si chce vyzkoušet jaké možnosti nabízí redakční systém, tak si jej můžete vyzkoušet zde. Jedná se o redakční systém, spravující celou webovou prezentaci. Naleznete zde možnosti vytváření nových položek menu, jejich řazení, vytváření novinek, strukturování katalogu a vkládání položek.

Přihlašovací údaje:
Login: admin
Password: 2122
verze optimalizována pro Internet Explorer

page1.gif, 5 kB

Design a webové prezentace

Nejvyužívanějším komunikačním a v budoucnu i obchodním kanálem je internet. Využijte jeho možností a oslovte masy Vašich potencionálních zákazníků. S designem dle Vaší corporate identity je internet nejlevnějším nástrojem reklamy a prezentace Vaší společnosti . Podpořte své podnikání, získejte nové zákazníky.

CeloFlashové stránky

Tento druh stránek má své výhody i nevýhody. Pokud požadujete 100% design a nevyžadujete aktualizaci stránek, tak CeloFlashové stránky jsou ideální variantou.
zobraz : ukázka stránek

Web prezentace

Webová prezentace je nejjednodušší způsob jak prezentovat svoji společnost, činnost nebo nabídku na internetu. Rozsah prezentace není nijak omezen a může obsahovat flashové animace nebo dotazníky, formuláře.
zobraz : ukázka stránek

Katalog, eshop

Slouží pro prezentaci nebo nabídku Vašich produktů. Součástí může být web prezentace. Touto kombinací dosáhnete kompletní prezentaci Vaší společnosti či živnosti.
zobraz : ukázka stránek

goofer.gif, 4 kB

CRM GooFer

V dnešní době je vlastnictví informačního systému (IS) téměř nutností. Je to nejsnažší způsob jak kvalitně a efektivně zpracovávat a využívat informace, se kterými pracujete.

Hlavní funkcemi IS je: SBĚR, UCHOVÁNÍ, ZPRACOVÁNÍ A DISTRIBUCE

IS neznamenají jen obrovské aplikace pro řízení banky, ale i aplikace pro uchování kontaktů, organice úkolů a redakční systémy.

Výhodou informačního systému je jeho vlastnost ZPRACOVÁNÍ. Pod tímto nenápadným slovem se skrývají složité operace, které dokáží získat z uložených dat maximum.